מורים פרטיים
קורס ציור ורישום

"מה לי ולציור…?", "בחיים לא החזקתי ביד שלי מכחול…" אלו הם חלק מהמון משפטים שאנחנו שומעים מאנשים כאשר מדובר על ציור ורישום. עם זאת, נדגיש כי קורס ציור ורישום פתוח לכל, גם לאלו שלא נולדו עם כישרון לתחום. במקביל, גם כאלו שנולדו עם כישרון יכולים לשפר ולהעצים אותו בעזרת הקורס. אלו שנרתעים מהמילים ציור ורישום אינם מודעים לכך שבעזרת טכניקות פשוטות הם יוכלו להגיע לתוצאות מרשימות ורק להשתפר עם הזמן. לשם קבלת מידע נוסף על הקורס, צרו קשר עם מכללת יסודות.

 

קורס ציור ורישום – זהו כל הסיפור

בריאה, זאת המילה הכי מדויקת לרישום או ציור הנולדים יש מאין. לקבל קנבס לבן ולהפיח בו חיים זאת אחת התחושות העילאיות שקיימות. כמה מאתנו רואים ציורים ועומדים דקות ארוכות, משתאים מיצירת אומנות ואומרים לעצמנו שהיינו רוצים לדעת איך אפשר להגיע לרמות כאלו של יופי ודיוק. קורס רישום וציור בא ללמד את אותם האנשים בדיוק את זה, אבל לא רק. לחלקנו יוגה היא צורה בא אנו יכולים לאזן בין הגוף לנפש, לחלקנו לבשל זאת תרפיה אשר משכיחה מאתנו לכמה רגעים את תלאות היום יום השגרתי ולחלקנו דווקא סידור וניקיון הבית הם מקום המפלט. ציור ורישום הוא לא שונה, זאת תרפיה לכל דבר בה אנחנו יכולים לשקוע אל הבד ולבטא את רגשותינו, לכעוס, לבדר ולהתמודד עם עצב ופחדים על ידי תחושת קתרזיס. לא מעט אנשים גם מתאהבים בצבעים והמכחול ומפתחים את התחביב למקצוע בו אין גבול לדמיון וציור אחד יכול להימכר בסכומים לא מבוטלים של כסף.

 

קורס ציור ורישום – בשביל הנפש שלכם

בואו לברוח מהכול והבטיחו את מקומכם כחלק מקבוצה אינטימית של אנשים שעוזבים לרגע את החשבונות, המשכנתא ושאר המחשבות הבלתי פוסקות של מרוץ החיים המטורף בארצנו. קורס רישום וציור במכללת יסודות יוציא מכם את האני שלכם, את התשוקות שלכם והמאווים, את הכעסים והאהבה ואת ההתמודדות עם עצמכם על ידי מסע אל נשמתכם. פנו אלינו ונשמח לתת לכם מידע נוסף שיצייר לכם את התמונה הגדולה.

ולכן מטרת הקורס

קהל היעד

תנאי קדם

  • ראיון אישי / ייעוץ להכוונה מקצועית

זכאות לתעודה

*

דרישות מהסטודנט

לצורך ההצלחה בקורס יש לעמוד בדרישות הבאות:

  • נוכחות בכל השיעורים 

פירוט מערכת שעות/ שעות אקד׳ לפי נושאים:

*

ימי / מסלולי לימוד:

הקורס יתפרס על פני 12 מפגשי בוקר בני 4 שעות אקדמיים לכל מפגש
09:00 – 12:15 / 16:00 – 19:15

הכירו את צוות המורים:

למה ללמוד אצלנו?

תכנית הלימודים וטפסים חשובים