שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  המכללה הטכנולוגית של אילת – הדרך להצלחה

  מ.מ.א – המכללה הטכנולוגית של אילת

  מחפשים עזרה בלימודים? רוצים שיפור משמעותי? המכללה הטכנולוגית של אילת היא המקום בשבילכם, עם שיטת הלימוד הרבגונית, היחס האישי וצוות המורים המקצועי של המכללה, לא פלא שהתוצאות עומדות על 80 אחוזי הצלחה.

  כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם ו/או ילדכם יכולים יותר? בכל אחד מאתנו טמונה ההצלחה, רק צריך למצוא את השיטה הנכונה ולעבוד איתה. תכירו את המכללה הטכנולוגית של אילת, מ.מ.א (מרכז מחשבים אילתי), המכללה הוותיקה באילת, בראשותו של משה ארוך, מתאימה לכל תלמיד מגיל שמונה ומעלה, ומעניקה מענה אישי לכל תלמיד לפי צרכיו במקצועות מתמטיקה, אנגלית, הבנת הנקרא ואת כל מקצועות המחשוב, כאשר קורס הדגל של המכללה הינו לימודי גרפיקה על ידי גרפיקאים מקצועיים, בראשות הגרפיקאי אורן קרן. יחד עם צוות מורים ומדריכים מקצועיים ו-34 שנות ניסיון בשוק האילתי – ההצלחה מובטחת.

  "ראיתי פרסום בעיתון והיות ובנותיי היו זקוקות לחיזוקים במקצועות מתמטיקה ואנגלית, החלטתי לנסות ולרשום את הבנות", מספרת ורד אלבז, אם לשתי בנות בכיתות ח' וט' הלומדות במכללה ארבע שעות שבועיות. "שתיהן עמדו בטווח הציון העובר וכיום, לשמחת כולנו, הן מוציאות בכל מבחן ציון 90 ומעלה. אני מאוד מרוצה מהעלייה של הבנות, מהרצינות, ההתמדה והקשר האישי שיש לכל אחת מהן עם הצוות. מתאימים לכל אחת את המסלול לפי צרכיה והתוצאות נראות בשטח וכך גם נשארת להן מוטיבציה גבוהה ללמוד כי הן רואות את השיפור המשמעותי שעשו. החלטתי לרשום אותן גם לשנת לימודים שנייה כדי להמשיך ולהתקדם בחומר הלימודי וכמובן כדי לשמור על הרף הגבוה".

  יחס אישי זה כל הקסם

  בכיתות קטנות של שישה תלמידים, לומדים התלמידים בנייר, כרטיסיות וגם בהמחשה תלת מימדית במחשבים, כאשר כל תלמיד זוכה ליחס אישי ולבניית תכנית לימודים אינדיבידואלית. ומה לגבי המחיר? אל דאגה. המכללה מציעה מספר שיעורים, החל מ-22 שקלים לשעה בלבד, ולהורים יש את אפשרות הבחירה בין מגוון מסלולים: שעות בודדות, חודשי, חצי שנתי ושנתי, לפי התקציב האישי ולפי השעות הנוחות לתלמיד.

  "אם ילד השקיע ולא הצליח, אנחנו נכשלנו כאנשי חינוך", אומר יהונתן ארוך, מנכ"ל החברה מזה כתשע שנים. "שיטת הלימוד שלנו היא רבגונית ובנויה על טעויות התלמיד. כשהתלמיד מבין שהוא יכול לטעות ואף אחד לא יכעס עליו או יצחק, התלמיד אינו מתבייש ומראה למורה את רמת שליטתו המדויקת בחומר. טעית – אנחנו מרוצים היות וברגע שהמורה רואה את הטעות יש לו גישה הרבה יותר נכונה ומדויקת לבעייתו של התלמיד וכך להעניק הסביר שמתאים לאותו תלמיד, לצלוב את הבעיה ולתת לאותו תלמיד את השיטה שנוחה לו להבין. לכן אנו אומרים לתלמידים לא להתבייש לנסות ולהראות למה הם מסוגלים. לשמחתי, בזכות שיטה זו, יש לנו תוצאות יציבות של למעלה מ-80 אחוזי הצלחה".

  הכול במקום אחד

  החברה, שהחלה את דרכה בתחום ההדרכה והלימוד ומלמדת כ-400 חניכים בשנה, עברה שינויים רבים בעשור האחרון ונחשבת כיום לשותף העסקי של חברת I DIGITAL ולנציגה הבלעדית של חברת APPLE באילת, והיא מונה שני תחומים נוספים – חנות ומעבדה, ועיצוב ופרסום. במקום תוכלו לרכוש כל מוצר אלקטרוני בתחום המחשבים שרק עולה בדעתכם במחירים הזולים ביותר באילת, תיהנו ממעבדת שירות המעניקה תיקוני פלאפונים ומחשבים החל מ-79 שקלים בלבד, ובנוסף, תוכלו ליהנות משירותי גרפיקה ומאנשי פרסום מקצועיים שיעניקו לכם קמפיין פרסום מלא לפי בקשת הלקוח.

  מסלול קיץ

  מ.מ.א יוצאים במסלול חיזוק מיוחד ואינטנסיבי לקראת הקיץ הנערך בשעות הבוקר, המעניק מידי יום ארבע שעות לימוד מתמטיקה, אנגלית, הבנת הנקרא ומחשבים. המסלול נפתח בתחילת חודש יולי ומתאים לתלמידים מכיתה ב' ומעלה. ניתן לבחור בין שבוע לימודים מרוכז לבין חודש מרוכז. בנוסף, בחודשי הקיץ המכללה ממשיכה לפעול כרגיל בשעות אחר הצהריים.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת