שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורס פולסטאק Fullstack

  קורס פולסטאק Fullstack – מכללת יסודות אילת

  עולם ההיי-טק מציע מגוון רחב של משרות, כולן מאתגרות אבל גם מתגמלות להפליא. נשות ואנשי מחשבים זוכים לשכר גבוה, לסביבת עבודה מטופחת ומטפחת, לרמת עניין גבוהה ולרוב גם לתחושת סיפוק. אחד התפקידים היותר משמעותיים הוא מפתח Fullstack, תפקיד שמוכר גם בקיצור FSD (ראשי תיבות של Full Stack Developer). על-מנת להגיע לתפקיד זה נדרשת בקיאות במספר תחומי ידע רלוונטיים, כך שהדרך אליו עוברת בלימודים במכללה מובילה ומקצועית. מכללת יסודות מכשירה עובדים ועובדות לעולם ההיי-טק באמצעות שלל קורסים רלוונטיים עם מרצים מצטיינים ותוכניות לימוד עדכניות.

  Fullstack קורס פולסטאק

  היכולות המרשימות של מפתח Fullstack : 

  * היכרות עם שלל שפות תכנות – בהתאם לכל פרויקט ספציפי, כשבין השפות הפופולריות ביותר: פייטון, Ruby.NET וגם NodeJS.

  * שליטה במסדי נתונים – ובפרט SQL ו-MySQL.

  * בקיאות בשפות קוד לבניית אתרים – כמו למשל HTML וגם HTML 5, וכן CSS ו-CSS3JQuery.

  * הבנה בממשקי משתמש – עבודתו של FSD כוללת אחריות על כל השכבות של התוכנה המפותחת, מרמת השרת ועד רמת הלקוח. בהתאם נדרשת התמצאות ברמה גבוהה בתחום ה-UX/UI וזאת על-מנת להבטיח שלא "רק" הפן הטכני יהיה מושלם אלא גם חוויית המשתמש (באפליקציה, באתר או בכל מוצר אחר שמפתחים).

  * יכולת פתרון בעיות – תכנות הוא מסלול מכשולים, ולכן מפתח פול סטאק הוא גם מומחה בפתרון בעיות שונות שצצות בדרך.

  * היכרות עם ארכיטקטורות תוכנה – כדי שתכנון התוכנה יהיה אופטימלי ובהתאם היישום מהיר ככל האפשר.

  איפה ללמוד קורס פולסטאק Fullstack ?

  תוכניות לימוד עדכניות ועזרה לאורך כל הדרך

  מגוון היכולות הנרחב שנדרש ממפתח Fullstack מחייב באופן טבעי למידה משמעותית. למעשה במרבית המקרים מי שמגיע או מגיעה לתפקיד FSD עוברים קודם לכן בתפקידים אחרים ובהדרגה משכללים את הכישורים ומעשירים את ארגז הכלים שלהם. במכללת יסודות מוצעים שלל קורסים בתחום המחשבים וההיי-טק, מתכנות דרך קורס פיתוח אפליקציות שבו נלמדות שפות כמו ג'אווה, CSS וג'אווה סקריפט וכלה בקורס אבטחת מידע. כל מסלולי הלימוד של המכללה מציעים תוכניות לימוד עדכניות שמועברות ע"י מרצים מוכשרים. בנוסף מספק צוות המכללה שירותי ייעוץ מדויקים לכל מי שרוצה להתקדם בחיים במסלול הנכון ביותר בהתאם לכישורים ולחלומות. יתרון נוסף של יסודות הוא הליווי האישי הצמוד לאורך כל הלימודים וגם בסיומם, בין השאר בעזרה במציאת עבודה הולמת.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת