שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  מכללת יסודות אילת – המתכון שלנו להצלחה

  כמו תמיד המכללה הטכנולוגית מביאה לכם את מיטב תוכניות הלימוד הקיימות בעיר!‬

  בעולם רווי פרסומות המתנוססות על פני כל מדיה קיימת, מקצועות הגרפיקה הפכו לחלק בלתי נפרד מאיתנו. היום, לא מספיק לדעת רק לעצב כרטיס ביקור או פלייר פשוט בשביל למשוך את תשומת ליבם של הצרכנים. בכדי שנוכל לענות על צרכיו של הלקוח שלנו בדרך הטובה ביותר עלינו להכיר ולהבין את תחום השיווק, הפרסום והעיצוב.

  ככל שהעולם מתקדם יותר כך האדם "הפשוט" הופך להיות מורכב יותר בשל המגוון וההיצע הרחב שהיצרנים השונים מייצרים עבורו. אם כן, על בעלי העסקים והיצרנים השונים להתמודד בתחרות קבועה על תודעתו של הצרכן באמצעות כלי הפרסום והשיווק. אצלנו במכללה הטכנולוגית קורס הגרפיקה נחלק לשלושה שלבים, תחילה למדים את עיקרי תורת השיווק – על פלחי שוק, מחזור חיי המוצר, תורת ההמחרה, סוגי הביקוש, מה ההבדל בין ביקוש שלילי לחיובי ועוד מגוון מושגים וכלים שיעזרו לך בתחום כה יצירתי ומלא השפעה.

  פועל יוצא של נושאי השיווק יוצרים השפעה ישירה על העיצוב והגרפיקה של כל חברה וכל יצרן. השאלות הנשאלות כחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מייצור של פרסומות הן: איזה מוצר יש לו? האם המוצר אותו מעונין לשווק הלקוח הינו מוצר נוחות / אקסלוסיבי, עבור מי הוא מיועד, האם הוא חד-פעמי, אילו קונוטציות הוא יוצר ועוד עשרות שאלות – והכול במטרה שתגרום לצרכן לעצור ולהביט במוצר של אותו לקוח ולבסוף אף לרכוש אותו.

  בנוסף, האם מספיק לדעת כיצד בונים לוגו? או לעצב כרטיס ביקור? מה לגבי הפרטים הקטנים והחשובים ביותר כגון:

  • היכן הלוגו צריך להיות ממוקם בכרטיס הביקור?
  • האם באמצע?
  • בפינה הימנית למעלה? אולי למטה?
  • האם שמים תמונה בכרטיס ביקור?
  • מה הם שבעת חוקי הזהב של בניית לוגים?
  • אילו לוגים מעצבים עבור חברות היי-טק? או לגני ילדים?

  נושאים אלו ועוד ילמדו בתחום הפירסום ולבסוף נלמד עיצוב גרפי:

  • אילו צבעים מתאימים לאיזה חברה?
  • מהם סוגי גופנים ומשקלים (פונטים, סוגי מלל) שנשתמש בהם לחברת מזון, מכללות, קוסמטיקה או ריהוט?

  כמובן שחשוב לציין כי בקורס לומדים גרפיקה בעזרת התוכנות המובילות ביותר בתחום כגון פוטושופ, אילוסטריטור ואינדיזיין ופרט חשוב לא פחות הוא שהלימודים במכללה מתבצעים על מחשבי אפל בלבד, המחשב החזק והמוביל ביותר בתחום העיצוב והגרפיקה בעולם. הלימודים מועברים ע"י צוות של 3 מורים, בעלי ניסיון בגדולי משרדי הפירסום בארץ (ראובני פרידן, פוגל ליוון ודחף), בעלי תעודה של מכללת בצאלאל בירושלים והנדסאי תעשייה וניהול.

  ישנם 4 מסלולי לימוד לקורס גרפיקה, כל מסלול והתכנים שלו ולנרשמים עד סוף סמפטמבר יוענק מחשב של חברת אפל במתנה!!! אז מהרו להירשם וכל שאלה ולקבלת פרטים נוספים אנא צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

  בברכה,

  צוות המכללה

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת