שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  מכללת יסודות אילת – מכללה עם עתיד

  35 שנים מאז שנפתחה באילת, מהווה המכללה הטכנולוגית מ.מ.א, את המכללה הפרטית הוותיקה בעיר – 34 שנה של אמינות ומקצועיות, שבנתה משפחת ארוך המוכרת, החל בדור המייסדים פסיה ומשה שארוך, כשבתשע השנים האחרונות אוחז במושכות בהצלחה הבן יהונתן.

  בהתאמה, התפתחה המכללה והפכה למקום שלא רק מומלץ ללמוד בו, אלא שגם תענוג להגיע אליו, בכיתות משופצות ומצוידות במיטב המחשבים, מועברים שם קורסי מתמטיקה, אנגלית וכמובן קורס ללמוד גרפיקה שהוא המקצועי ביותר בעיר ותיכף תבינו למה – אלא שעם המרץ, הרעיונות וכושר הניהול של יהונתן ארוך, מ.מ.א היא כבר מזמן לא "רק" מכללה, אלא גם מעבדה יוצאת מגדר הרגיל לתיקון מחשבים וכמובן שנקודה אטרקטיבית לרכישת מחשבים וציוד היקפי ברמה הגבוהה ביותר.

  במ.מ.א, מזמינים אתכם לצלול אל עולם המחשבים. כל מקצועות המחשב נלמדים כאן על ידי צוות של תריסר מורים, שכולם מקצועיים בתחומם, בין אם הנדסאים ומהנדסים, ובין אם מנהלי משרדי פרסום, ארט דירקטורים וקופירייטרים המחזיקים בעשרות שנות ניסיון במגרש של "הגדולים". מי שעוסק בתחום הפרסום והגרפיקה בישראל מכיר את משרדי הפרסום הגדולים כ'ראובני פרידן' 'פוגל לוין' 'דחף' ו'זרמון'. המורים של מ.מ.א, מגיעים הישר מהמשרדים המובילים, מה שמבטיח כי הלימודים נלמדים ברמה הגבוהה ביותר שיש, לא רק עיונית, אלא גם מעשית.

  בואו ללמוד מחשבים

  אין אם אתם קשישים ללא כל ידע מוקדם, ובן אם אתם צעירים שיודעים כי נועדתם לעסוק בתחום ששולט בעולם כבר שני עשורים, במ.מ.א, יצוותו אתכם לקבוצות למידה קטנות ועל כן אפקטיביות. גישה אישית היא שם המשחק. תוכנית הלימודים אף מותאמת לכל תלמיד בהתאם לידע קודם שהוא מביא עמו מהבית.

  אחד הקורסים הפופולאריים בתחום הוא קורס טכנאי PC ורשתות. לפחות שלושה קורסים כאלו נפתחים מידי שנה והמסיימים יכולים לעבור לקורס מנהלי רשתות בו ילמדו להקים ולתחזק שרתים. זהו אחד המקצועות המבוקשים בתחום המחשבים, לצד בניית אתרים וכתיבת תוכנות.

  בואו ללמוד גרפיקה ואנימציה

  300 שעות לימוד לא הולכות ברגל, מה שהופך את קורס הגרפיקה של מ.מ.א לאחד המובילים בארץ. אלא שלימוד יסודות הגרפיקה כבר אינו מספיק בעולם המקצועי ומי שבאמת רוצה להיכנס לתחום יצטרך להשלים את השכלתו המקצועית בנדבכים חשובים לא פחות, כמו יסודות השיווק, פרסום, ובניית קמפיין. המדריך הראשי בתחום, אורן קרן, שימש במשך שנים כגרפיקאי ראשי במשד 'ראובני פירדן' ו'פוגל לוין' והוא מתמחה בפרסום עסקי.

  המורה לעיצוב היא בוגרת בצלאל, כשאת תחומי השיווק מלמד כאמור הנדסאי תעשייה וניהול. חשובה לא פחות מכך היא העובדה כי בוגרי הקורס מקבלים תעודה של משרד התמ"ת, ולא רק, אלא גם עוברים חודש סטאז' במתן שירות ללקוח, שמעניק להם ניסיון בשטח, שכן גרפיקאי הוא מזמן כבר לא "רק" ביצועיסט. לצד לימודי הגרפיקה המוכרים, תוכלו להעשיר את עולמכם גם בקורסים באנימציה ממוחשבת ובבניית אתרים, ללא ספק המילה האחרונה בתחום.

  מכללת יסודות אילת – מכללה עם עתיד

  המורה הפרטי שלכם

  הורים לתלמידים שנואשו מכל המורים הפרטיים באנגלית ומתמטיקה, גם עבורכם וילדיכם ישנו פתרון מומלץ במ.מ.א – מדובר באחת השלוחות הוותיקות של המכללה, הפועלת כשליחות של ממש, כבר עשרוים רבים. הוריו של יהונתן, משה ופסיה, שהם אנשי חינוך מוכרים באילת, הצליחו לאורך השנים לקדם ולהציל אלפי תלמידים מתקשים שחבים להם את ידיעותיהם בתחומי ליבה חשובים אלו. גם כיום נמשכת המסורת, תוך התאמת תוכנית אישית לכל תלמיד (ב'-יב') וישנה גם קבוצת מבוגרים. "אם ילד השקיע ולא הצליח, אנחנו נכשלנו כאנשי חינוך", מסביר מנכ"ל המכללה יהונתן, "שיטת הלימוד שלנו היא רבגונית ובנויה על טעויות התלמיד. כשהתלמיד מבין שהוא יכול לטעות ואף אחד לא יכעס עליו או יצחק, התלמיד אינו מתבייש ומראה למורה את רמת שליטתו המדויקת בחומר. טעית – אנחנו מרוצים, היות וברגע שהמורה רואה את הטעות יש לו גישה הרבה יותר נכונה ומדויקת לבעייתו של התלמיד, וכך הוא מעניק לו את ההסבר המתאים לו, צולב את הבעיה ונותן לאותו תלמיד את השיטה שנוחה לו להבין. לשמחתי, בזכות שיטה זו, יש לנו תוצאות יציבות של למעלה מ-80 אחוזי הצלחה".

  לפני שקונים בודקים במכללת יסודות אילת

  בשנה האחרונה, מתפתחת מכללת מ.מ.א לתחומיטם נלווים המעניקים לה משנה תוקף כמרכז המחשבים המקצועי באילת: במקום נפתחת מעבדת תיקוני מחשב שכמובן גם מוכרת מחשבים וציוד היקפי עבורם. המחלקה נולדה מתוך צורך של תלמידים, שפשוט סומכים על אנשי מ.מ.א יותר מאשר על אתרי אינטרנט או אנשים שאינם מכירים. במ.מ.א, תמצאו את מיטב המחשבים מבית 'דל' ו'לנובו' וכמובן שאת כל מוצרי 'אפל'. כאן לא רק יתנו לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר, אלא גם בטחון וגב שיש אבא לעסקה. תקבלו הסבר מקצועי על כל מכשיר ויוודאו עמכם שהמכשור שתבחרו יותאם לצרכיכם האישיים ולתקציבכם המדוייק. אם אתה מחפש מחשב לגלישה באינטרנט בלבד, כאן לא ידחפו לך את המחשב היקר ביותר שלא לצורך. גם מעבדת התיקונים במקום אמינה ומקצועית ואם צריך לכך "תעודה", הרי שהיא גם היחידה בעיר שמוסמכת לתקן את מוצרי 'אפל'. תוקנה תקלה? יש לכם אחריות מלאה עליה ללא תשלום נוסף, כי כמו שיהונתן אומר תמיד: "אין בעיה שאינה ניתנת לפתרון".

  עבודות עיצוב גרפי לעסקים

  בעל עסק, זקוק לעיצוב גראפי לכל מטרה? בין אם עבור עיצוב מודעת פרסום, ובין אם לשם עיצוב נייר רציף לעסקך הכולל כרטיסי ביקור, מעטפות, נייר מכתבים וכו' – ובכן במ.מ.א השיקו לאחרונה מחלקה חדשה שהיא התפתחות טבעית עבורם – מחלקת עיצוב גראפי. רשת הביגוד 'פוקס' כבר השתמשה בשירותי המכללה בתיקון וריטוש תמונות הקטלוג השנתי שלה, וכך גם קמפיין של רשת 'בלוקבאסטר' ל'שרק', כך שתהיו בטוחים שאתם בידיים מקצועיות. לרגל הפתיחה, אתם בהחלט מוזמנים לקבל שם הצעת מחיר אטרקטיבית במחירי הכרות.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת