שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  מכללת יסודות אילת – מקצועיות, מחיר, אמינות

  מקרה של מכללת מחשבים אילת " מקצועיות מחיר ואמינות" היא לא רק סיסמא. זה היה נכון לפני שלושים ושלוש שנים כשהמכללה נפתחה, זה נכון היום ויהונתן מבטיח שכך יהיה גם בעתיד. המכללה הטכנולוגית, מרכז מחשבים אילתי , היא המכללה הפרטית הותיקה ביותר באילת. היא נפתחה על ידי משה ופסיה ארוך לפני שלושים ושלוש שנים ולמדו בה מחשבים, מתמטיקה, אנגלית, הבנת הנקרא וגם אוירונוטיקה. משה ארוך שהוא טייס ומהנדס אוירונוטיקה ומשוגע לטייס, לימד כל מה שיש לדעת על תעופה ואפילו הטיס את חניכיו בשמי אילת . בימים אלו מסיים משה ארוך לבנות מטוס יחיד מסוגו ומתעתד לפתוח באילת בי"ס לטייס.

  כיום מנוהלת המכללה על ידי מוריאל אביטל ויהונתן ארוך שחידשו את המותג הותיק – שיפצו את המבנה ואת הכיתות, ציידו אותן בציוד הטוב ביותר, הנהיגו שיטות ניהול חדשות, הוסיפו כתות לימוד, גייסו מורים מקצועיים ממדרגה ראשונה ופתחו גם מחלקה למכירה ומעבדה לתיקון מחשבים. נכון להיום מתנהלת המכללה בשלושה מישורים: למודים, מכירת ציוד מחשבים ומעבדה לטפול ותיקון מחשבים.

  מכללת יסודות אילת – מקצועיות, מחיר, אמינות

  כל אחד יכול ללמוד להשתמש במחשב

  במכללה מלמדים את כל מקצועות המחשב. הצוות מונה שנים עשר מורים, כולם מוסמכים להוראה, הנדסאים ומהנדסים. שיטת הלמוד הנהוגה במכללה מצליחה להביא גם קשישים בני שבעים ומעלה, שלא הייתה להם מעולם גישה למחשב, להפוך לאנשי מחשב מנוסים.

  הלמודים מתנהלים בקבוצות קטנות של ארבעה עד שמונה תלמידים. רוב תכנית הלימודים מועברת אישית לכל תלמיד בהתאם ליכולתו ולידע שלו. תלמיד שירצה ללמוד לא יצרך לחכות לקבוצת למוד חדשה, הוא יצורף לקבוצה קיימת ויתחיל ללמוד מיידית.

  הקורסים של המכללה הם ברמה גבוהה ביותר והם חופפים חלק מתכניות הלמוד של "ג'ון ברייס" – המכללה ללמוד מקצועות המחשב הטובה ביותר בישראל. ב "מ.מ.א" רמת הלמודים שווה לזו שמקבלים בתל אביב במכללות מהשורה הראשונה.

  אחד הקורסים המובילים של המכללה הוא קורס של טכנאי P.C. ורשתות. לפחות שלושה קורסים כאלו נפתחים מדי שנה ותלמידים שסיימו את הקורס הזה יכולים להמשיך בקורס של מנהלי רשתות בו לומדים לתחזק שרתים ואת כל עולם הרשתות של מחשבים.

  "מ.מ.א" היא המכללה היחידה שבה יכול תלמיד לקבל שבע הסמכות של מייקרוסופט. בסיום הקורס הזה ניגש התלמיד למבחן של מייקרוסופט ואם יעבור אותו יקבל תעודה המכשירה אותו להיות מנהל רשת. טכנאי P.C. ומנהל רשת הוא מקצוע מבוקש בכל מקום בעולם, כמו גם מקצועות כמו בניית אתרים ותיכנות שגם אותם מלמדים במכללה.

  מכללת יסודות אילת – מקצועיות, מחיר, אמינות

  וגרפיקה כבר אמרנו? ואנימציה?

  הקורס לגרפיקה ב "מ.מ.א" הוא קורס בן שלוש מאות שעות והוא בין הקורסים המובילים בארץ מסוגו. הוא כולל למודי פרסום, עיצוב, שיווק ובניית קמפיין. המורים בקורס הגרפיקה, כמו בכל הקורסים, הם אנשי מקצוע מנוסים, מוסמכים ובעלי ניסיון.

  • המדריך הראשי לגרפיקה, אורן קרן, לשעבר גרפיקאי ראשי בחברת "ראובני פרידן" וב"פוגל לוין"
  • אורן קרן מלמד גם בניית קמפיין פירסום למוסדות עסקיים
  • המורה לעיצוב היא בוגרת המגמה לעיצוב של בצלאל
  • שיווק מלמד הנדסאי תעשיה וניהול.

  בוגרי קורס הגרפיקה במכללה מקבלים תעודה של משרד העבודה ותעודה ממכללת "מ.מ.א" והם אנשי מקצוע מהדרגה הראשונה. גם אנימציה מלמדים במכללה וגם זאת על ידי מורים מוסמכים ומנוסים.

  עזרה למתקשים באנגלית, במתמטיקה ובהבנת הנקרא

  ב "מ.מ.א" גם כתות למודל מתקשים במקצועות הבעייתיים ביותר כמו מתמטיקה, אנגלית והבנת הנקרא. את המגמה הזו הקימו משה ופסיה ארוך לפני שלושים ושלוש שנים. השניים, בהיותם אנשי חינוך, ראו שמשרד החינוך לא נותן מענה לתלמידים המתקשים במקצועות אלו והחליטו לפתוח במכללה שלהם קורסים במתמטיקה, באנגלית ובהבנת הנקרא.

  ב "מ.מ.א." תכנית הלמוד היא אישית. אחרי מספר מפגשי הכרות בונים לכל תלמיד תכנית למודים אישית לפי הצורך ומתקדמים בקצב שלו בלבד. הקורסים מיועדים לתלמידים מכתה ב' ועד יב' ויש גם כמובן קבוצות למבוגרים. כיום לומדים מאתים תלמידים בכתות האנגלית והמתמטיקה ואין בהן אפילו מקום פנוי אחד.

  מכללת יסודות אילת – מקצועיות, מחיר, אמינות

  מדוע כדאי לרכוש מחשב במכללת יסודות אילת?

  נכון להיום המכללה מתמחה גם במכירת ציוד ומחשבים. מחלקת המכירות של המכללה נולדה בעקבות הפצרות של תלמידים שחזרו ואמרו: "מדוע לא תמכור לנו המכללה מחשב? עליכם נוכל לסמוך יותר מאשר על כל אחד אחר." נכון להיום מוכרים במכללה מחשבים מסוג P.C. של החברות המובילות בתחום המחשבים כמו HP , DEL, LENOVO, ועוד רבות אחרות וכמובן גם את כל מוצרי APPLE , והם מתחייבים למחיר הזול ביותר באילת.

  המכללה היא גם הנציגה הבלעדית של "אי דיגיטל" באילת. ב"מ.מ.א" מסבירים ללקוח כל מה שירצה לדעת על כל מכשיר שהם מוכרים והמחשב שימליצו בפניו לרכוש לעצמו יהיה מותאם לצרכיו האישיים. כאן לא ימכרו לך את המחשב היקר ביותר אם ידעו שכל מה שאתה רוצה הוא לגלוש באינטרנט. "מ.מ.א." הם גם נציגים בלעדיים באילת של רשת K.S.P רשת המחשבים הגדולה בישראל. לרשת אתר אינטרנט בו ניתן ולבדוק ולראות כי ב "מ.מ.א" ימכרו לכם את מוצרי K.S.P במחירים זולים גם מאלו שמפרסמת החברה באתר שלה.

  שמועה העוברת מפה לאוזן

  כמו מחלקת המכירות גם המעבדה נפתחה כדי לתת שירות לתלמידים והם אלו שהפיצו את השמועה על הטיפול המצוין והמקצועי שקיבלו בה. השמועה עברה מפה לאוזן והביאה למעבדה לקוחות חדשים רבים וכל לקוח שהגיע למעבדה נשאר. נכון להיום שלושים אחוז מהלקוחות העיסקיים באילת הם לקוחות המעבדה של "מ.מ.א.". לדוגמא: צנזורה, עם האדמה, אגודת הקשיש, אוניברסיטה ימית, אהלן אולימפוס, בטוח אורנים, מנופי הים האדום, תיווך מרקו פולו, תיווך קידר, בן הרוש עבודות עפר בניה ופיתוח ועוד רבים אחרים.

  "מ.מ.א" היא המעבדה היחידה באילת המוסמכת ורשאית לתקן את מוצרי

  "APPLE". המעבדה אחראית לכל תקלה שתוקנה בה. שלמת עבור תקלה והיא חוזרת על עצמה ? ימשיכו לטפל בתקלה עד שיתגברו עליה וזאת ללא תשלום נוסף.

  אין תקלה שאינה ניתנת לפתרון

  מחירי התיקונים מתחילים מ -.79 ₪ במעבדה ו -,89 ₪ לביקור בית.. כל תקלה נבדקת, הלקוח מקבל הצעת מחיר וזה מבוצע רק לאחר שאושר על ידו. כמובן שיש גם בטוח שנתי וגם חצי שנתי. שיטת תשלום מיוחדת למעבדה של "מ.מ.א." היא שיטת הקופונים. הלקוח רוכש קופוני תיקונים ומשלם בכל פעם בקופון דבר המוזיל משמעותית את התשלום. קיימים שני סוגי קופונים: קופון פר קריאה וקופון פר תקלה. הקופונים טובים לניצול עד שלוש שנים מיום שנרכשו.

  לפרטים נוספים

  מכללת יסודות אילת – מרכז מחשבים אילתי

  כתובת: האיצטדיון 40, טלפון: 6317011

  שעות פתיחה א – ה 10:00-21:00

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת