שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורסים באילת – לימודים בכיף

  יש קורסים באילת

  מאת: יהונתן ארוך – מנהל מכללת יסודות אילת

  האם אתם ידעתם כי קיימים יתרונות עצומים ללימודים באילת לעומת מרכז הארץ ?

  אנו נציג לכם מספר דוגמאות למה כדאי לכם ללמוד באילת לעומת שאר הארץ.

  אילת היא עיר הקורסים המקצועיים האידיאלית לסטודנט. הרי מה רוב הקשיים שיש לנו כסטודנטים. אחד זה תקציב, לרוב המצב הכספי שלנו לא גבוה יותר מדי. משמע אנו רוצים ללמוד במקום שההוצאות שלנו מינימליות וההכנסות שלנו גבוהות. כאן אילת הינה אחת הערים הנוחות ביותר. מרחקי הנסיעה כאן מאוד קצרים, מה שעוזר לסטודנט להגיע ממקום מגוריו למקום לימודיו ולעבודה או ברגל או במונית או אוטובוס. חיסכון של אלפי שקלים בשנה לעומת מרכז וצפון הארץ.

  בנוסף שיקול הזמן מאוד חשוב לסטודנט. בניגוד לערים גדולות בהן אנו מבזבזים שעות של המתנה לאוטובוס, נסיעות ארוכות וכו׳. כאן אנו חוסכים שעות של זמן ויכולים להתמקד בעיקר, שזה לימודינו.

  כל סטודנט שתשאל אותו מה היה רוצה בתקופתו כסטודנט, יגיד לך מקצועיות וחיי חברה. המקצועיות באילת בה לידי ביטוי ע״י כך שרוב קבוצות הלימוד בקורסי המקצוע (תעודות המקצוע) הינם קבוצות קטנות. מה שמקנה לסטודנט האילתי יחס יותר אישי והכוונה מקצועית יותר ממוקדת. בחלק מהקורסים באילת יש שיטת לימוד אינדיבדואלית המקנה תוכנית לימודים אישית מכוונת ע״פ יכולותיו ותכונותיו של התלמיד. מה שמשפר את מקצועיות הלימודים.

  מה היתרונות בללמוד קורסים באילת?

  כולנו צריכים חיי חברה כסטודנטים, ומה יותר טוב מחיי החברה שיש לנו באילת. יש לנו חוף, מקומות בילוי, מקומות שקטים ללמוד בהם או סתם לשבת ולהירגע. מכיוון שיש כל כך הרבה קורסים מגוונים לבחור מהם, הסטודנט יכול לקבוע את המערכת שלו ובכך להחליט האם ילמד שנה אינטנסיבית או שנה רגועה, משמע האם יהיו לו יותר שעות פנאי או פחות. גם דרך בחרת הקורס המקצועי אותו מעונין ללמוד הוא ככה יכול להתאים את חבריו הסטודנטים. בין לאנשים אשר מעניין אותם מחשבים לבין אנשי ספורט או רפואה משלימה וטבעית.

  בקורסי המחשבים הסטודנט יפתח לאוכלוסית ההייטק. לרוב האנשים אשר מעונינים להירשם לתחום זה מעונינים להגיע לחברות הייטק. כפי שידוע לרוב הציבור היום, רוב חברות ההייטק היום מעונינות ביותר בוגרי קורסים מקצועים אשר ממוקדים באותו מקצוע לעומת בוגר תואר ראשון אשר למד נושאים רבים אשר לא מתאימים למקצוע שלו. קחו למשל תכנת בשפת java. בתואר ראשון למדעי המחשב אותו סטודנט ילמד קורסי סטטסטיקה וכלכלה אשר אינם קשורים ישירות לתכנות, הוא גם יהיה מחוייב לקחת קורסים במקצועות בחירה כמו כדור עף או תקשורת בעולם הפוסט מודרני. לעומת הסטודנט באותו קורס מקצועי וממוקד אשר נטו ילמד דבר אחד, 500 שעות על שפת התכנות java. מה שיעשה אותו יותר מקצועי. אפילו מנכ״ל גוגל ישראל, מאיר ברנד, הכריז לפני מספר שנים כי אינו מחפש רק בוגרי תואר ראשון וברור לו שבוגרי קורסים מקצועים הרבה יותר טוב ונכון לגייס לחברה.

  עוד היבט מאוד משפיע על חייו של הסטודנט הינו מזג האוויר. ידוע כי אנשים נוטים להיות יותר בדכאון כאשר יש מזג אוויר יותר אפור וחורפי לעומת שמש ושמים כחולים. כמו כן זה ממש לא כיף ולא נוח לעמוד בגשם אחרי שסיימת את השעור שלך באונברסיטת חיפה ואתה מחכה לאוטובוס, או יותר גרוע, עליך ללכת ברגל הביתה או לעבודה. אולי אתה פשוט נוסע על אופנוע כמו סטודנטים רבים, מה שאומר שכנראה תסכן את חייך בגלל הגשם, תגיע רטוב ומקורר לשעור. כל הבעיות הללו אינם קיימות באילת. מזג האוויר כאן 95% מימות השנה מעולה והכי נוח שיכול להיות לסטודנט. כיף ללכת ברגל, נוח לנסוע באופנוע ובטח שפשוט לחכות לאוטובוס.

  אז לפני שאתה מחליטים היכן ללמוד, אני מציע לכם לבדוק את הקורסים באילת.

  נתפס סטודנט לאחר רישום לקורסים באילת

  מכללת יסודות אילת

  שעות פתיחת המכללה: בימים א'-ה' מ- 10:00 עד 20:00

  לשירותי מעבדה ומכירות וללימודים

  טלפונים: 08-6317011 / 050-338-338-6 / 050-2-444-29

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת