שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורס סייבר

   

  העידן הדיגיטלי הביא איתו סוג חדש של פשיעה – פשיעה דיגיטלית. האיומים על מערכות מחשב של גופים ממשלתיים, חברות עסקיות ואפילו אנשים פרטיים הולכים ומתרבים, וגם הופכים למתוחכמים יותר ויותר, ולכן יש גם צורך הולך וגדל במי שיספקו הגנה אפקטיבית למידע יקר ערך ולמחשבים של כולנו. קורס סייבר מכשיר נשים וגברים להפוך ללוחמי סייבר, ולמעשה לנשות ואנשי מקצוע מבוקשים מאוד. כדאי לדעת שאין צורך בניסיון קודם בעולם המחשבים כדי להפיק תועלת מקורס זה, וגם לא בידע קודם. במכללת יסודות מתבצע תהליך אבחון מדויק שמסייע לכל אחד ואחת לדעת מהו מסלול הלימודים המתאים להם ביותר והאם אכן לימודי סייבר יקדמו אותם.

  קורס סייבר מומלץ

  אילו יכולות מקנה קורס סייבר?

  * היכרות מעמיקה עם מערכות הפעלה – וכן עם פרוטוקולי תקשורת נפוצים (אתרנט, HTTP, DNS, IP, ARP ועוד).

  * היכרות עם ארכיטקטורות של מערכות מידע – כדי להבין איפה עלולות להסתתר פרצות שמאפשרות לפושעים דיגיטליים לחדור ואיך לחסום אותן.

  * כלים להגנה על מערכות חיוניות – כלים מתקדמים שמאפשרים בניית מערכות הגנה הרמטיות.

  * תהליכים לניתוח אירועי סייבר – כדי להפיק את התובנות הנכונות שימנעו כשלי אבטחה.

  * כלים התקפיים – לטובת ארגונים בתחום הביטחון שעוסקים גם בתקיפות סייבר, וכן פיתוח כלים עבור ארגונים אלה.

  קורס סייבר הכי טוב

  לימודים מעשיים במיוחד

  קורס סייבר במכללת יסודות, כולל שלל תרגולים שמאפשרים להטמיע את הידע רחב ההיקף באופן האפקטיבי ביותר. זהו קורס מאתגר וגם מעצים מאוד. מאפיין נוסף של קורס זה הוא תוכנית הלימודים שפותחה על בסיס ניסיון רב בהוראת התחום, וכמו כן מתעדכנת באופן קבוע על סמך החידושים בתחום שלא מפסיק להתעדכן – כך שהסטודנטים והסטודנטיות יוכלו להפיק ממנה מקסימום תועלת ולצאת אל שוק העבודה עם כל מה שצריך כדי להצליח בו. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות שמאפשרות למרצים להתייחס באופן אישי לכל משתתף ומשתתפת, ובפרט לסייע להם בנקודות שבהן הם מתקשים. עוד לפני תחילת הקורס תוכלו לקבל ייעוץ אישי שכולל זיהוי של החזקות שלכם וקשב לרצונות שלכם, כך שצוות המכללה יוכל לכוון אתכם אל המסלול הנכון עבורכם.

   

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת