שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורס CCNA באילת

  קורס CCNA באילת  מיועד לכל מי שרוצה להשתלב בתחום של תקשורת נתונים. הוא מספק ידע נרחב בנושא ניהול ותכנון רשתות תקשורת. המקצוע הנ"ל נדרש רבות בארגונים וחברות גדולים. בוגר קורס כזה יכול להשתלב ללא קושי בתעשייה. מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  קורס CCNA באילת – מקצועי וממצה

  קורס CCNA באילת מעניק לכל משתתף את הידע החיוני בתחום. בין השאר ידע IP נרחב בתחום התאורטי והמעשי לגבי התקנה, תחזוקה, טיפול והגדרה בכל מה שקשור לפרוטוקול בתקשורת נתונים. בוגרי הקורס יכולים לאחריו לעבור מבחנים ולקבל תעודה בינלאומית המאפשרת להם לעבוד בכל מקום בעולם. הלימודים התאורטיים כוללים שיטות הפעולה של רשתות תקשורת מקומיות, כיצד עובדות תשדורות, תהליכים וסטנדרטיים מקובלים, על טכנולוגית ראוטרים, כיצד עובדים בארגונים גדולים וסביבות עבודה נרחבות ועוד. החלק המעשי כולל תרגולים, התקנות רשתות מקומיות ומרחביות, היכרות עם ציוד מיתוג וניתוב ועוד. הוא אף כולל עבודה על פרוטוקולים סימולציות שונות ועוד. השילוב של  שתי שיטות הלימוד הללו מעניקות לכל אחד את הידע מחד ואת היכולות המעשיות לטיפול במערכות אלו. כך הוא יוכל לרכוש את הבטחון הנדרש לעיסוקו.

  מסלולי הלימוד

  קיימים מסלולי לימודים לתלמידים חדשים אשר מעולם לא למדו את הנושא ועסקו בו. הם ברמה מספקת ומותאמים לצרכיהם ומצבם. קיימים לימודים מתקדמים לאלו אשר רוצים להעמיק בתחום. אלו מיועדים לאנשים אשר כבר עובדים בארגון גדול ורוצים להתקדם בו. כל הקורסים מועברים על ידי מורים מהאקדמיה והתעשייה אשר רכשו ניסיון רב בתוקף תפקידיהם כמנהלים. כך הם יצליחו להעביר בהצלחה ידע חשוב וממוקד. כל תלמיד יזכה ליחס אישי והמתקשים יקבלו ליווי צמוד בסיטואציות הנוצרות. היתרון לכל אחד הוא ברור ויסייע לו לסיים בהצלחה את הקורס.

  מכללה בעלת שם ההולך לפניה

  מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא ומומלץ ללמוד אצלה. שירותיה מקיפים וכוללים, ייעוץ, השקעה בתלמידים, תעודת הסמכה מוכרת על ידי הרשויות, סיוע למציאת משרה בתעשייה, מחירים נוחים ועוד. המכללה תשמח  להעמיד את התשתית המעולה שברשותה לכל תלמיד הנזקק ללימודים אלו.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת