שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורס דבאופס devops

  עולם המחשבים מתפתח באופן קבוע, ומשמעותי, על-מנת לספק ללקוחות את המענה הטוב ביותר האפשרי לכל צורך. לשם כך נוצר קורס דבאופס. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא devops – ביטוי שנוצר משילוב המילים development ו-operations, והכוונה היא ליצירת שיתוף פעולה בין הצוות שאמון על פיתוח מוצר כזה או אחר לבין הצוות שמופקד על התפעול. בהתאם מהנדס devops ממלא תפקיד חשוב שכולל אחריות על מגוון רחב מאוד של משימות ובהן פיתוח כלים אוטומטיים לבדיקת גרסאות תוכנה ביעילות, איסוף מידע רלוונטי מהמשתמשים לטובת השבחת המוצרים וטיוב השירות, ניטור מרכיבים שונים במוצרים ובשירותים (למשל תקשורת או אחסון) ועוד. העניין הרב בעבודה והשכר הנאה הופכים את משרות ה-devops למבוקשות מאוד, ומצד שני יש גם ביקוש רב לנשות ואנשי devops. במכללת יסודות מוצע מגוון רחב של קורסים בתחומי המחשב וההיי-טק ובנוסף תקבלו ייעוץ אישי שיעזור לכם לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורכם.

  קורס דבאופס | מכללת יסודות

  קורס דבאופס DEVOPS באילת  נחשב לאחד החשובים בעולם המחשבים וההייטק. הוא משלב לימוד של פיתוח תוכנה ואחריות על תפעול מערכות תוכנה. המקצוע הנ"ל מבוקש מאוד בקרב חברות הייטק ורמת השכר התחלתית בו גבוהה. כל בוגר קורס כזה יכול להשתלב בתעשייה המתגמלת הזאת. מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע ממוקד.

  קורס דבאופס DEVOPS באילת – להכרת התחום

  קורס דבאופס DEVOPS באילת נועד לכל מי שרוצה להשתלב בתעיית ההייטק על גווניה כמו גם בתעשיות אחרות המשלבות בתוכן מערכות מחשוב ופיתוח מתקדמות. הצורך הקיים בתעשיות הללו הוא בהתקדמות והתחדשות מתמידה ובחזית הפיתוח מנמצאים מהנדסי תוכנה ומומחים אחרים לפיתוח. עם זאת יש צורך לשמור על כל תוכנה כדי שתמשיך לעבוד בצורה יציבה ובוגר קורס זה  יודע לעשות אף זאת. הידע המשולב מקנה לו יתרונות רבים על אחרים. הקורס מתאים רבות למתכנתים ו/או לאנשי תפעול ותיקים אשר רוצים לשדרג את יכולותיהם ולגוון את הידע בדרך ליכולת ביצוע מטלות ומשימות נוספות. המרצים המגיעים מהתעשייה והאקדמיה מעבירים ידע רב למתלמדים כדי להכשירם לתפקד כגורם מגשר בין תחום הפיתוח לאופרציה הנדרשת אחר כך. התלמיד אך מרוויח מכך שהוא יכול לראות את התמונה המלאה משני עולמות מקושרים אלו.

  מסלול לימוד

  מסלול הלימוד כולל תחומי משנה ובין השאר, לימוד שלבים בפיתוח תוכנה ואת הכלים הנדרשים לשיטה, לימוד למציאת פתרונות לבעיות נפוצות, מידע על מוצרים בטכנולוגית ענן ובסביבות אוטומציה, רכישת מיומנויות לניהול בסביבות אדמיניסטרציה מגוונות ועוד. בנוסף, בניית אפיון, פיתוח והבנה כל התחום. הם מקנים יכולת למצוא פתרונות מקיפים מבחינת עלויות הפיתוח ומבחינת דרישות השוק. ניתן לבחור מסלולים ארוכים או מקוצרים מרוכזים המותאמים לאנשים עובדים. הלימודים עיוניים המשתלבים בהתנסויות מעשיות. כולל סימולציות, תרגולי בית ועוד.

  מכללה עם מסורת

  מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא ומומלץ ללמוד אצלה. שירותיה מקיפים וכוללים, ייעוץ, העברת חומרים ברמה גבוהה, הדרכה, תעודת גמר מחירים נוחים ועוד. מנהליה ומרציה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום. היא תשמח  להעמיד את התשתית המעולה שברשותה לכל תלמיד הנזקק ללימודים מקצועיים.

  קורס דבאופס devops מה זה ?

  מה לומדים במסגרת קורס devops?

  באופן עקרוני ייתכנו כמובן הבדלים בין קורסי דבאופס devops במוסדות לימוד שונים, אבל הנושאים העיקריים הם:

  * פייטון – היכרות עם שפת התכנות ולימוד לעומק שלה.

  * מערכות יוניקס – עבודה על מערכות מתקדמות ושליטה בהן.

  * ג'נקינס – תוכנת ניהול אוטומציה שמהווה כלי מרכזי בעבודתו של מהנדס devops.

  * סקריפטים – כתיבת סקריפטים וכן היכרות עם מחזורי החיים של שחרור תוכנות מסוגים שונים.

  * היכרות עם שירותי ענן – ובפרט אלה של אמזון.

  קורס  devops ללא ניסיון

  שילוב בין ידע תיאורטי להתנסויות מעשיות

  כמו קורסים רבים אחרים בעולם המחשבים וההיי-טק, גם קורס דבאופס devops איכותי באמת הוא כזה שמשלב למידה תיאורטית מעמיקה ותרגולים מעשיים מרובים. בדרך זו הסטודנטים והסטודנטיות מקבלים כלים רבים ובעיקר פרקטיים וגם את היכולת ליישם את כל הידע שצברו מיד בסיום הלימודים באילת – יתרון של ממש בשוק העבודה. מכללת יסודות מעניקה לצעירים ולצעירות (וגם למבוגרים יותר) קרש קפיצה מוצלח לסביבת עבודה מטופחת, עבודה עם אנשים איכותיים ושכר גבוה. תלמידי המכללה זוכים לייעוץ קשוב ומקצועי כדי למצוא את המסלול האופטימלי ולא לבזבז זמן על לימודים לא מתאימים, ובנוסף מסייעת יסודות לבוגריה להשתלב בשוק העבודה במינימום זמן אחרי השלמת הלימודים.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת