שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורס ppc

  עולם השיווק הדיגיטלי התפתח בשנים האחרונות בקצב מהיר מאוד, ולפי כל הסימנים המגמה הזו תימשך ואף תתעצם בעתיד. במציאות שכזו קורס ppc הוא מקפצה אפקטיבית לעבודה כדאית – כזו שמספקת רמת הכנסה גבוהה (גם כשכירים וגם כעצמאים), יציבות תעסוקתית, עניין, אתגר וגם מפגשים עם מגוון רחב של אנשים (הלקוחות שזקוקים לשירות יקר ערך זה). מהות הקורס היא הענקת יכולות גבוהות בכל הנוגע לאחד המרכיבים העיקריים של כל אסטרטגיית שיווק בדיגיטל: פרסום ממומן – בגוגל, בפייסבוק וגם במקומות אחרים. מאחר שיש הבדלים בין הקורסים השונים חשוב לבחור נכון את מקום הלימודים. מכללת יסודות מציעה מסלולי לימוד עדכניים וייעוץ לבחירת המסלול המיטבי לכל אחד ואחת.

  קורס PPC באילת, הקרוי גם ניהול קמפיינים ממומנים, הינו קורס חשוב בעולם הפרסום הדיגיטלי. הוא מיועד לכל מי שרוצה ללמוד את יסודות הפרסום לגווניו המתבצע באמצעות האינטרנט. הוא מוכר על ידי משרד העבודה והרווחה. בוגרים שעומדים בדרישות הקורס מקבלים תעודת הסמכה מתאימה. מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  קורס PPC באילת – מקצועי וממצה

  קורס PPC באילת מלמד את משתתפים בו על דרכי ההתנהלות בעולם הפרסום הדיגיטלי. הנושאים הנלמדים הינם שיווק מתקדם במטא (פייסבוק), אסטרטגיה וניהול תוכן, ניהול קמפיינים בגוגל, ניתוח סטטיסטיקה, כתיבה שיווקית, בניית עמודי נחיתה ועוד. כל אלו נושאים הנמצאים בליבת הפעילות של הקמפיינים לפרסום. כל אחד הלומד אותם יכול להשתלב בתעשייה המתקדמת הזאת. הוא יכול לבחור נושא אחד או יותר מתוכם ולהתמקצע בו, או לחילופין לעסוק בכל הנושאים. ניתן למצוא עבודה בחברה העוסקת בתחום ולהתקדם לעמדות ניהול. לחילופין, לפתוח עסק ולעבוד בו כעצמאי. כך שהאפשרויות הן בלתי מוגבלות. הידע המשולב מקנה לו יתרונות רבים על אחרים בגלל שהוא מכיר את כל שרשרת המזון המאפיינת תחום זה. המרצים מגיעים מהתעשייה והאקדמיה ומשום כך, הינם בעלי ניסיון רב וידע מצטבר. לכן, הם מצליחים להעביר ידע רב למתלמדים.

  מסלולי לימוד

  מסלולי הלימוד מגוונים. ניתן למצוא מפגשים שבועיים, ניתן ללמוד דרך האינטרנט. הוא מתאים לאנשים עסוקים אשר מחזיקים במשרות מלאות או חלקיות. הוא מתאים לבעלי עסקים, מנהלי דיגיטל, מנהלי שיווק, פרילאנסרים ועוד. לימודים כוללים שיעורים עיוניים וכן התנסויות מעשיות כולל סימולציות, תרגולי בית ועוד. היתרון הרב בקורס כזה הוא  שניתן להתנסות מעשית כבר בשלבים הראשונים של הקורס.

  מכללה עם צוות מורים מעולה

  מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא ומומלץ ללמוד אצלה. שירותיה מקיפים וכוללים, ייעוץ, העברת חומרים ברמה גבוהה, הדרכה, תעודת גמר מוכרת אצל הרשויות, הכוונה וסיוע למציאת משרה בתעשייה, מחירים נוחים ועוד. מנהליה ומרציה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום. היא תשמח  להעמיד את התשתית המעולה שברשותה לכל תלמיד הנזקק ללימודים אלו ואחרים נוספים.

  קורסים מקצועיים באילת | מכללת יסודות

  קורס ppc מומלץ

  אילו יכולות מעניק קורס ppc?

  * היכרות מעמיקה עם Google Adwords – וגם עם ממשקי פרסום נוספים כמו זה של פייסבוק, של אינסטגרם ועוד.

  * מחקר מילות מפתח – קמפיין PPC אפקטיבי באמת מבוסס על מחקר מילות מפתח מקיף ומדויק, ולכן חשוב לדעת כיצד מבצעים מחקרים מסוג זה.

  * מחקר מתחרים – בסיס נוסף לאסטרגיית PPC מיטבית הוא מחקר שבוחן את התנהלות המתחרים העיקריים של האתר המקודם, וגם אותו כדאי ללמוד בקורס ה-PPC.

  * ניהול תקציב – מרכיב הכרחי בהפקת מלוא הרווחים האפשריים מכל שקל שמושקע בפרסום ממומן בגוגל, בפייסבוק וכו'.

  * קופירייטינג – באופן טבעי נדרשת תשומת לב גם לפן התוכני של כל קמפיין פרסום, כך שהכותרות והתיאורים יהיו מסקרנים, מניעים לפעולה ולא פחות חשוב, מספקים הבטחה שהעסק אכן מקיים.

  קורס ppc מה זה

  תרגול מעשי רחב היקף וכלים פדגוגיים מתקדמים

  רק קורס ppc שכולל תרגולים מעשיים רבים בכל אפיקי הפרסום הדיגיטלי הרלוונטיים, הוא קורס שמעניק את היכולות הגבוהות ביותר האפשריות, ומכין את הבוגרים והבוגרות לעבודה מעשית מיד עם השלמת הלימודים. במכללת יסודות מושם דגש רב על התנסויות פרקטיות בכל הקורסים של עולם המחשבים והשיווק, וכמו כן נעשה שימוש בכלים פדגוגיים מתקדמים כדי להבטיח חוויית למידה מיטבית. האווירה במהלך הקורסים נעימה ומעצימה, וכל המרצים הם אנשי מקצוע מנוסים שאמונים על העברת חומר הלימוד באופן הבהיר ביותר ותוך מתן תשומת לב אישית לכל תלמיד ותלמידה.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת