שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורס QA באילת

  קורס QA באילת,  או בשמו העברי קורס בדיקות תוכנה, הינו אחד החשובים בתעשיית הייטק. איש בדיקות תוכנה נחשב לבעל תפקיד חשוב בכל חברה וארגון. הקורס מיועד ללימוד יסודות המקצוע המבוקש הנ"ל. נלמדים בו נושאים שונים מהתחום. מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  קורס QA באילת – עם מורים מקצועיים

  קורס QA באילת מועבר על ידי מורים מקצועיים המגיעים מעולמות האקדמיה והתעשייה. הם יודעים להעביר את החומרים היטב הודות לניסיונם העשיר והידע הרב שהצטבר אצלם. בוגר שעומד בדרישות מקבל תעודת הסמכה המוכרת על ידי הרשויות והגורמים המקצועיים. הוא יכול להשתלב בתעשייה ולמצוא עבודה במגוון חברות העוסקות בתחומים שונים ובאחרות נוספות  המפתחות תוכנות שונות למכירה. במקומות עבודה אלו הוא יכול להפוך לבעל סמכות מקצועית המאפשרת לו קבלת אחריות במגוון תחומים חשובים כמו: בתכנון, בבקרה ובביצוע על תחום האיכות ובין היתר, איסוף וניתוח נתונים, קביעת נהלי עבודה לאבטחת ובקרת איכות, ניהול מערכי ביקורת ועוד. ידע מוקדם בתכנות הינו יתרון אבל לא הכרחי. כן, נדרשות תכונות חשובות המותאמות לתפקיד בין היתר: יכולת ריכוז והקדשת זמן לנושא מסוים לאורך זמן. בנוסף, חוש ביקורתי בגלל מהות התפקיד, יסודיות עד כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר, יצירתיות המתבטאת בחשיבה בכיוונים שונים, סקרנות למוצרים ותהליכים המאפיינים כל עסק מתפתח ודינאמי.

  מסלולי לימוד

  מסלולי הלימוד מגוונים. ניתן למצוא מסלולי לימוד מרוכזים בני מספר חודשים. במהלך הקורס לומדים את כל הנושאים החשובים. בקורס מקדישים תשומת לב רבה לתרגולים חוזרים ונשנים, מבצעים סימולציות, מקבלים עבודות תרגול לבית וכדומה. הדגש על תרגול חשוב ביותר  כי הוא מאפשר מיצוי מיטבי של הידע שנצבר בשיעורים.

  מכללה איכותית

  מכללת "יסודות"  הפועלת באילת עוסקת בנושא ומומלץ ללמוד אצלה. שירותיה מקיפים וכוללים, ייעוץ, העברת מידע ברמה גבוהה, תעודת גמר מוכרת אצל הרשויות, סיוע למציאת משרה בתעשייה, מחירים נוחים ועוד. מנהליה ומרציה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום. המכללה תשמח  להעמיד את התשתית המעולה שברשותה לכל תלמיד הנזקק ללימודים אלו ואחרים נוספים.

  קורס QA

  לימודי QA באילת

  אבטחת איכות QA היא מושג רחב והוא מערך פעילויות המכסה את כל שלבי הפיתוח, ההפצה והתפעול של תוכנה. מדובר בפעילויות בכל שלבי מחזור החיים של התוכנה, המתבצעות על מנת להבטיח את רמת האיכות הנדרשת של המוצר ששוחרר. אבטחת איכות היא תהליך למידה מתמיד. לימודי QA זה ללמוד מה לא עובד ואיך לתקן את זה, ללמוד מה עובד נכון ובאילו נסיבות, כמו גם איך לעשות את העבודה שלכם טוב יותר עם כל פרויקט חדש. כדי ללמוד את כל מה שנחוץ לכם כדי להיות מומחי QA כדאי לכם לפנות את מכללת יסודות. מכללת יסודות נוסדה בשנת 1978 ונחשבת כאחת המכללות הוותיקות ביותר באילת ובארץ כולה. 

  איך להיות בודק ואיך להתחיל קריירה לאחר סיום לימודי QA?

  הצעד הראשון של כל ארגון הוא להפוך את הבטחת האיכות לחלק בלתי נפרד מפיתוח המוצר. במילים פשוטות יותר, לימודי QA ויישומם כוללים בקרת איכות של כל התהליכים הארגוניים, גם אלו שאינם קשורים ישירות למוצר. במילים אחרות, מידת היעילות של מחלקת המכירות של ארגון היא גם בסמכות של QA. לכן, כדאי להתחיל עם התעמקות בתורת אבטחת האיכות. קודם כל, אתם צריכים ללמוד איך להשתמש במונחי IT ו-QA בפרט. לשם כך עליכם להבין מהי אבטחת איכות ואת המושגים הבסיסיים מבדיקות תוכנה. כאן חשוב לקחת את הקורס המקצועי של מכלל יסודות ללימודי QA, שכן לימודים עצמאיים יכולים להיות איטיים מאוד ולא תמיד מובנים. הרבה יותר קל ומהיר לעשות זאת על ידי רכישת ידע ממומחה מוסמך שקרא עבורכם עשרות ספרים ומאות מאמרים.

  כל מה שבודק QA צריך לדעת

  לא משנה באיזו שיטת הכשרה בקריירה תבחרו, הנה המינימום המינימלי שעל מהנדס QA לדעת לפני שהוא מחפש את העבודה הראשונה שלו ב-IT:

  • מהי אבטחת איכות;
  • מה זה בדיקה;
  • מהם סוגי הבדיקות;
  • מהן רמות הבדיקה;
  • אילו בדיקות יש ומדוע משתמשים בהן;
  • איך צריך להיראות תהליך הבדיקה?
  • מהי אוטומציה של בדיקות והסוגים העיקריים שלה;
  • מהם מדדי בדיקה ולמה הם משמשים.

  אם הנושא נשמע לכם מעניין, ואתם רוצים לפרוץ לעולם הייטק עם מקצוע נדרש ביותר בשוק העבודה, צרו קשר עם מכללת יסודות לקבלת מידע נוסף עבור לימודי QA.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת