שואפים להצליח? אנחנו כאן כדי לעזור

קדימה, מלאו פרטים ואתם בדרך הנכונה  קורס QA

  עולם ההיי-טק זקוק לנשות ואנשי מקצוע במגוון רחב של תפקידים, ואחד החשובים שבהם הוא QA, כלומר בקרת איכות (Quality Assurance). רף הציפיות הגבוה מאוד של הלקוחות מחייב בדיקות קפדניות של כל מוצר שיוצא לשוק, גם כשמדובר על מוצר חדש לגמרי וגם כשזוהי גרסה עדכנית למוצר קיים. בהתאם משקיעות החברות השונות בתחום משאבים רבים ב-QA, ובין השאר משלמות שכר נאה מאוד למי שמבצע את הפעולות הנדרשות – בוגרות ובוגרי קורס QA איכותי. באופן טבעי ישנה חשיבות רבה למקום הלימודים, כך שההכשרה תהיה הטובה ביותר שיש. מכללת יסודות מציעה מגוון רחב של קורסים בתחומי המחשבים וההיי-טק, כולם ברמה גבוהה במיוחד.

  קורס QA תנאי קבלה

  למי מתאים קורס QA?

  * זיקה לעולם המחשבים – חשוב לציין שנשות ואנשי QA לא זקוקים לניסיון קודם בתחום המחשבים, ועם הקורס המתאים ניתן להתקבל למשרות מתגמלות מאוד גם אם מעולם לא עבדתם בהיי-טק. כן נדרשת זיקה לעולם זה, כלומר יכולת למידה של תהליכים רלוונטיים, שפות תכנות, בסיסי נתונים ועוד.

  * יכולות ריכוז גבוהות – בדיקת תוכנות מחייבת באופן טבעי ריכוז גבוה ומיקוד מרבי לאורך זמן. 

  * חריצות – כמו כל התפקידים בתחום המחשבים, גם נשות ואנשי QA חייבים להיות מוכנים לשעות עבודה רבות (בסביבת עבודה מטופחת ומתגמלת).

  * כל מי שרוצה קריירה יציבה ורווחית – ככל שהשימוש במחשבים מתרחב, כך גדל גם הצורך בפתרונות מסוגים שונים ואיתו הצורך בבדיקות קפדניות – כך שהביקוש למומחי QA רק ילך ויגדל.

  קורס qa מומלץ

  מרצים קשובים ומעבדת מחשבים משוכללת

  קורס QA, כמו לימודים אחרים בתחום המחשבים, חייב לכלול גם פן מעשי – התנסויות פרקטיות ביישום כל הידע הנלמד. הסיבה לכך פשוטה: רק תרגול בפועל מאפשרת הטמעה אפקטיבית באמת של כל הכלים החיוניים לצורך ביצוע הבדיקות הרלוונטיות. במכללת יסודות שמים דגש רב על הפרקטיקה, בין השאר בעזרת מעבדת המחשבים המתקדמת של המכללה. צוות המרצים מנוסה מאוד ומקפיד על ליווי צמוד של כל תלמיד ותלמידה, לרבות תשומת לב לנושאים שבהם הם מתקשים. בנוסף מסייעת המכללה לבוגרים ולבוגרות שלה למצוא עבודה בסיום הלימודים, כך שכל קורס יניב מקסימום תועלת.

  אלפי בוגרי מכללת יסודות אילת , השתלבו בשוק העבודה

  אל תחכו והצטרפו כבר עכשיו להצלחה

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת